290 000 €
66 €/m²
Property 39979 photo 1
Property 39979 photo 2
Property 39979 photo 3
Property 39979 photo 4
Property 39979 photo 5
Property 39979 photo 6
Property 39979 photo 7
Property 39979 photo 8
Property 39979 photo 9
Property 39979 photo 10
Property 39979 photo 11
Property 39979 photo 12

Detalji

  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od grada: 6,5 km
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 4343 kv.m. na Krfu. Na ovom zemljištu postoji mogućnost dobijanja građevinske dozvole. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad, na šumu.

Za prodaju
405 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 34064
  • Kvadratura 11000 m²
  • Udaljenost od mora 2500 m
Za prodaju
250 000 € 25 €/m²
  • Kod objekta 30918
  • Kvadratura 10000 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
330 000 € 75 €/m²
  • Kod objekta 43299
  • Kvadratura 4400 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
270 000 € 122 €/m²
  • Kod objekta 41644
  • Kvadratura 2200 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
300 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 50750
  • Kvadratura 4500 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
280 000 € 208 €/m²
  • Kod objekta 48270
  • Kvadratura 1342 m²
  • Udaljenost od mora 3200 m
Za prodaju
250 000 € 125 €/m²
  • Kod objekta 47381
  • Kvadratura 2000 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
350 000 € 5 €/m²
  • Kod objekta 33698
  • Kvadratura 60000 m²
  • Udaljenost od mora 3400 m
Za prodaju
425 000 € 66 €/m²
  • Kod objekta 32444
  • Kvadratura 6409 m²
  • Udaljenost od mora 50 m
Za prodaju
260 000 € 21 €/m²
  • Kod objekta 57083
  • Kvadratura 12000 m²
  • Udaljenost od mora 3800 m

Prijava za Newsletter