Prodaja - Vila 224 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
724 472 € 684 800 €
3057 €/m²
Property 9363 photo 1
Property 9363 photo 2
Property 9363 photo 3
Property 9363 photo 4
Property 9363 photo 5
Property 9363 photo 6
  • Kod objekta 9363
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 224 m²
  • Površina placa 622 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 21 km

Opis

Na prodaju vila od 224 kv.m u Pafos. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
675 000 € 3648 €/m²
  • Kod objekta 41846
  • Kvadratura 185 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 2678 €/m²
  • Kod objekta 34149
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
599 000 € 3565 €/m²
  • Kod objekta 38759
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
625 000 € 3720 €/m²
  • Kod objekta 45313
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 46268
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
930 000 € 4428 €/m²
  • Kod objekta 43256
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
610 000 € 1894 €/m²
  • Kod objekta 38349
  • Kvadratura 322 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
585 000 € 2489 €/m²
  • Kod objekta 35677
  • Kvadratura 235 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter