Prodaja - Vila 168 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
599 000 €
3565 €/m²
Property 38759 photo 1
Property 38759 photo 2
Property 38759 photo 3
Property 38759 photo 4
Property 38759 photo 5
  • Kod objekta 38759
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 168 m²
  • Površina placa 810 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 3

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 168 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu.

Za prodaju
880 000 € 3087 €/m²
  • Kod objekta 35346
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 2637 €/m²
  • Kod objekta 45398
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 2580 €/m²
  • Kod objekta 52359
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
810 000 € 4850 €/m²
  • Kod objekta 56032
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 2879 €/m²
  • Kod objekta 49202
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
780 000 € 3545 €/m²
  • Kod objekta 41527
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
720 000 € 3185 €/m²
  • Kod objekta 50701
  • Kvadratura 226 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
621 500 € 3253 €/m²
  • Kod objekta 42993
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
610 000 € 1894 €/m²
  • Kod objekta 38349
  • Kvadratura 322 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
540 000 € 2488 €/m²
  • Kod objekta 45435
  • Kvadratura 217 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter