850 000 €
4250 €/m²
Property 46268 photo 1
Property 46268 photo 2
Property 46268 photo 3
Property 46268 photo 4
Property 46268 photo 5
Property 46268 photo 6
Property 46268 photo 7
Property 46268 photo 8
Property 46268 photo 9
Property 46268 photo 10
Property 46268 photo 11
Property 46268 photo 12
Property 46268 photo 13

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 3
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 60 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 200 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne kuhinje, WC, ostava. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, roštilj, alarm, ostavu. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
1 200 000 € 3870 €/m²
  • Kod objekta 45697
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 800 m
Za prodaju
895 000 € 6215 €/m²
  • Kod objekta 40534
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34218
  • Kvadratura 264 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 779 €/m²
  • Kod objekta 47005
  • Kvadratura 1540 m²
  • Udaljenost od mora 15000 m
Za prodaju
750 000 € 2380 €/m²
  • Kod objekta 46652
  • Kvadratura 315 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
776 500 € 4822 €/m²
  • Kod objekta 22797
  • Kvadratura 161 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 3606 €/m²
  • Kod objekta 49381
  • Kvadratura 305 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
900 000 € 3913 €/m²
  • Kod objekta 36764
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
695 000 € 2545 €/m²
  • Kod objekta 42568
  • Kvadratura 273 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
750 000 € 2678 €/m²
  • Kod objekta 34149
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m

Prijava za Newsletter