Prodaja - Vila 280 m² u Larnaka

Grčka Kipar El Salvador
750 000 €
2679 €/m²
Property 34149 photo 1
Property 34149 photo 2
Property 34149 photo 3
Property 34149 photo 4
Property 34149 photo 5
Property 34149 photo 6
Property 34149 photo 7
Property 34149 photo 8
Property 34149 photo 9
  • Kod objekta 34149
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 280 m²
  • Površina placa 550 m²
  • Region Larnaka
  • Mesto El Salvador (Kipar)

Detalji

  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen

Opis

Na prodaju vila od 280 kv.m u Larnaka. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, grejanje.

Za prodaju
650 000 € 2901 €/m²
  • Kod objekta 39312
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 3947 €/m²
  • Kod objekta 23745
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 2652 €/m²
  • Kod objekta 26623
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
632 875 € 4163 €/m²
  • Kod objekta 33761
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
930 000 € 4428 €/m²
  • Kod objekta 43256
  • Kvadratura 210 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 3571 €/m²
  • Kod objekta 42432
  • Kvadratura 182 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 32799
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
880 000 € 3087 €/m²
  • Kod objekta 35346
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 3142 €/m²
  • Kod objekta 44472
  • Kvadratura 350 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter