Prodaja - Vila 220 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
780 000 €
3545 €/m²
Property 41527 photo 1
Property 41527 photo 2
Property 41527 photo 3
Property 41527 photo 4
Property 41527 photo 5
  • Kod objekta 41527
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 220 m²
  • Površina placa 1500 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 41 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 220 kv.m u Limasol. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, 2 dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila, ostava. Vila Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, bazen, parking, baštu, garaža, alarm, ostavu.

Za prodaju
670 000 € 3526 €/m²
  • Kod objekta 49315
  • Kvadratura 190 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 1444 €/m²
  • Kod objekta 23525
  • Kvadratura 450 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
772 500 € 7287 €/m²
  • Kod objekta 44323
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
990 000 € 5657 €/m²
  • Kod objekta 9650
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
860 400 € 4504 €/m²
  • Kod objekta 56126
  • Kvadratura 191 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
727 685 € 2876 €/m²
  • Kod objekta 9351
  • Kvadratura 253 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
630 000 €
  • Kod objekta 35292
  • Kvadratura 0 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
654 500 € 2671 €/m²
  • Kod objekta 23202
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
900 000 € 3409 €/m²
  • Kod objekta 45655
  • Kvadratura 264 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
900 000 € 3000 €/m²
  • Kod objekta 43817
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter