Prodaja - Vila 180 m² u Limasol

Grčka Kipar Primorsko-Goranska
695 000 € 625 000 €
3472 €/m²
Property 32890 photo 1
Property 32890 photo 2
Property 32890 photo 3
Property 32890 photo 4
Property 32890 photo 5
Property 32890 photo 6
Property 32890 photo 7
Property 32890 photo 8
Property 32890 photo 9
Property 32890 photo 10
Property 32890 photo 11
Property 32890 photo 12
Property 32890 photo 13
Property 32890 photo 14
Property 32890 photo 15
Property 32890 photo 16
Property 32890 photo 17
Property 32890 photo 18
Property 32890 photo 19
Property 32890 photo 20
Property 32890 photo 21
Property 32890 photo 22
  • Kod objekta 32890
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 180 m²
  • Površina placa 260 m²
  • Region Limasol
  • Mesto Primorsko-Goranska (Kipar)
  • Broj soba 6

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 6000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 48 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodaju 3-sprata vila od 180 kv.m u Limasol. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, ostava. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, klima uređaj, tende, parking, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
574 000 € 3376 €/m²
  • Kod objekta 56703
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 3087 €/m²
  • Kod objekta 35346
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
800 000 € 4545 €/m²
  • Kod objekta 34005
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
720 000 € 3185 €/m²
  • Kod objekta 50701
  • Kvadratura 226 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 3125 €/m²
  • Kod objekta 36147
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 42080
  • Kvadratura 500 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 2796 €/m²
  • Kod objekta 47531
  • Kvadratura 211 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 4484 €/m²
  • Kod objekta 47459
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
990 000 € 3300 €/m²
  • Kod objekta 50479
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
570 000 € 2384 €/m²
  • Kod objekta 52282
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter