Prodaja - Vila 235 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
585 000 €
2489 €/m²
Property 35677 photo 1
Property 35677 photo 2
Property 35677 photo 3
Property 35677 photo 4
  • Kod objekta 35677
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 235 m²
  • Površina placa 276 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 4

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2020
  • Broj soba: 4
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 235 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Vila Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje. Na nekretninu se plaća PDV.

Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 32650
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 4400 €/m²
  • Kod objekta 51490
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
685 000 € 3071 €/m²
  • Kod objekta 49302
  • Kvadratura 223 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
574 000 € 3376 €/m²
  • Kod objekta 56703
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
590 000 € 3619 €/m²
  • Kod objekta 46784
  • Kvadratura 163 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
783 000 € 5151 €/m²
  • Kod objekta 50638
  • Kvadratura 152 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
800 000 € 2580 €/m²
  • Kod objekta 47535
  • Kvadratura 310 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
610 000 € 3910 €/m²
  • Kod objekta 46783
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
700 000 € 2928 €/m²
  • Kod objekta 48517
  • Kvadratura 239 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter