Prodaja - Vila 210 m² u Pafos

Grčka Kipar Pafos
930 000 €
4429 €/m²
Property 43256 photo 1
Property 43256 photo 2
Property 43256 photo 3
Property 43256 photo 4
Property 43256 photo 5
Property 43256 photo 6
Property 43256 photo 7
Property 43256 photo 8
Property 43256 photo 9
Property 43256 photo 10
Property 43256 photo 11
Property 43256 photo 12
Property 43256 photo 13
Property 43256 photo 14
Property 43256 photo 15
Property 43256 photo 16
Property 43256 photo 17
Property 43256 photo 18
Property 43256 photo 19
Property 43256 photo 20
Property 43256 photo 21
Property 43256 photo 22
  • Kod objekta 43256
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Vila
  • Kvadratura 210 m²
  • Površina placa 1000 m²
  • Region Pafos
  • Mesto Pafos (Kipar)
  • Broj soba 5

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Broj soba: 5
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 350 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava

Opis

Na prodaju 2-sprata vila od 210 kv.m u Pafos. na prizemlju se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, 2 kupatila sa tuš kabinom. Vila Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, baštu, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 200 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 52425
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 2812 €/m²
  • Kod objekta 44089
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 3087 €/m²
  • Kod objekta 35346
  • Kvadratura 285 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
880 000 € 3211 €/m²
  • Kod objekta 23197
  • Kvadratura 274 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
970 000 € 3031 €/m²
  • Kod objekta 41547
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
750 000 € 2678 €/m²
  • Kod objekta 34149
  • Kvadratura 280 m²
  • Udaljenost od mora 4000 m
Za prodaju
850 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 46268
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 2711 €/m²
  • Kod objekta 43242
  • Kvadratura 295 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
788 200 € 2680 €/m²
  • Kod objekta 49747
  • Kvadratura 294 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 300 000 € 3457 €/m²
  • Kod objekta 46235
  • Kvadratura 376 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter