Prodaja - Zemljište 1500 m² na Atici

Grčka Atika Atina - Istok Koropi Omiljeno
54 000 €
36 €/m²
Property 13634 photo 1
Property 13634 photo 2
Property 13634 photo 3
Property 13634 photo 4

Detalji

  • Udaljeno od mora: 3500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 15 km

Opis

Na prodaju Zemljište od 1500 kv.m. na Atici.

Za prodaju
56 000 € 207 €/m²
  • Kod objekta 13481
  • Kvadratura 270 m²
  • Udaljenost od mora 400 m
Za prodaju
56 000 € 58 €/m²
  • Kod objekta 13562
  • Kvadratura 950 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
75 000 € 60 €/m²
  • Kod objekta 13787
  • Kvadratura 1243 m²
  • Udaljenost od mora 3000 m
Za prodaju
54 000 € 36 €/m²
  • Kod objekta 13634
  • Kvadratura 1500 m²
  • Udaljenost od mora 3500 m
Za prodaju
45 000 € 85 €/m²
  • Kod objekta 19652
  • Kvadratura 524 m²
  • Udaljenost od mora 80 m
Za prodaju
60 000 € 119 €/m²
  • Kod objekta 42880
  • Kvadratura 502 m²
  • Udaljenost od mora 7500 m
Za prodaju
65 000 € 111 €/m²
  • Kod objekta 56666
  • Kvadratura 582 m²
  • Udaljenost od mora 870 m
Za prodaju
60 000 € 26 €/m²
  • Kod objekta 32568
  • Kvadratura 2300 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
60 000 € 196 €/m²
  • Kod objekta 7742
  • Kvadratura 305 m²
  • Udaljenost od mora 13000 m
Za prodaju
80 000 € 175 €/m²
  • Kod objekta 32698
  • Kvadratura 455 m²
  • Udaljenost od mora 1130 m

Prijava za Newsletter