Property 66021 photo 1
Property 66021 photo 2
Property 66021 photo 3
Property 66021 photo 4
Property 66021 photo 5

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1

Sadržaj

  • Wifi
  • Satelitska televizija
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 40 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored kutak Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, baštu, grejanje.

Za prodaju
200 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 62170
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
282 312 € 4481 €/m²
  • Kod objekta 61854
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1623 €/m²
  • Kod objekta 54693
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
270 000 € 1636 €/m²
  • Kod objekta 64486
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
156 000 € 1950 €/m²
  • Kod objekta 61395
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
267 000 € 2495 €/m²
  • Kod objekta 49035
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
166 000 € 5030 €/m²
  • Kod objekta 61898
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 63234
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
195 000 € 2407 €/m²
  • Kod objekta 64874
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter