156 000 €
1950 €/m²
Property 61395 photo 1
Property 61395 photo 2
Property 61395 photo 3
Property 61395 photo 4
Property 61395 photo 5
Property 61395 photo 6
Property 61395 photo 7
Property 61395 photo 8
Property 61395 photo 9
Property 61395 photo 10
Property 61395 photo 11

Detalji

  • Godina izgradnje: 1977
  • Godina renoviranja: 2020
  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 93 km

Sadržaj

  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 80 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i klima uređaj. Zgrada bez lifta.

Za prodaju
181 700 € 4658 €/m²
  • Kod objekta 61857
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
140 000 € 135 000 € 843 €/m²
  • Kod objekta 43109
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 6
Ekskluzivni Za prodaju
183 000 € 4575 €/m²
  • Kod objekta 64894
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 62170
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
135 000 € 1626 €/m²
  • Kod objekta 43155
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
189 000 € 4395 €/m²
  • Kod objekta 61690
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter