Property 64486 photo 1
Property 64486 photo 2
Property 64486 photo 3

Detalji

  • Stanje: U izgradnji
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od grada: 1 km
  • Udaljenost od aerodroma: 7 km

Opis

Na prodaju stan od 165 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.

Za prodaju
267 000 € 2495 €/m²
  • Kod objekta 49035
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 3062 €/m²
  • Kod objekta 65952
  • Kvadratura 129 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
330 000 € 2538 €/m²
  • Kod objekta 61995
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
280 000 € 3181 €/m²
  • Kod objekta 63322
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
282 312 € 4481 €/m²
  • Kod objekta 61854
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 3
Preporučujemo Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 61840
  • Kvadratura 1732 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
255 000 € 2550 €/m²
  • Kod objekta 62028
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter