240 000 €
3077 €/m²
Property 63234 photo 1
Property 63234 photo 2
Property 63234 photo 3
Property 63234 photo 4
Property 63234 photo 5
Property 63234 photo 6
Property 63234 photo 7
Property 63234 photo 8
Property 63234 photo 9
Property 63234 photo 10
Property 63234 photo 11
Property 63234 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 1994
  • Godina renoviranja: 2007
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: E
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 35 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju stan od 78 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
240 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 63234
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 4461 €/m²
  • Kod objekta 61390
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
225 000 € 4017 €/m²
  • Kod objekta 62165
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 54689
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
228 000 € 4560 €/m²
  • Kod objekta 66020
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2407 €/m²
  • Kod objekta 64874
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
250 000 € 1623 €/m²
  • Kod objekta 54693
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
267 000 € 2495 €/m²
  • Kod objekta 49035
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 50278
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
195 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 61689
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter