Property 62170 photo 1
Property 62170 photo 2
Property 62170 photo 3
Property 62170 photo 4
Property 62170 photo 5
Property 62170 photo 6
Property 62170 photo 7
Property 62170 photo 8
Property 62170 photo 9
Property 62170 photo 10
Property 62170 photo 11
Property 62170 photo 12
Property 62170 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 2004
  • Godina renoviranja: 2019
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: dizel
  • Udaljeno od mora: 4500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 6 km

Opis

Na prodaju stan od 75 kv.m na Kritu. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, klima uređaj.

Za prodaju
267 000 € 2495 €/m²
  • Kod objekta 49035
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
166 000 € 5030 €/m²
  • Kod objekta 61898
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
189 000 € 4395 €/m²
  • Kod objekta 61690
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
195 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 61689
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
181 700 € 4658 €/m²
  • Kod objekta 61857
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter