267 000 €
2495 €/m²
Property 49035 photo 1
Property 49035 photo 2
Property 49035 photo 3
Property 49035 photo 4
Property 49035 photo 5
Property 49035 photo 6
Property 49035 photo 7
Property 49035 photo 8
Property 49035 photo 9
Property 49035 photo 10
Property 49035 photo 11
Property 49035 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 1989
  • Godina renoviranja: 2018
  • Broj soba: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 88 m
  • Udaljenost od aerodroma: 93 km

Sadržaj

  • Parking
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 107 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na more, na grad.Poseduje i nameštaj, klima uređaj, parking.

Za prodaju
290 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 54689
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
267 000 € 2495 €/m²
  • Kod objekta 49035
  • Kvadratura 107 m²
  • Broj soba 4
Ekskluzivni Za prodaju
228 000 € 4560 €/m²
  • Kod objekta 66020
  • Kvadratura 50 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
330 000 € 2538 €/m²
  • Kod objekta 61995
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
250 000 € 1623 €/m²
  • Kod objekta 54693
  • Kvadratura 154 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
320 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 50278
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
360 000 € 3050 €/m²
  • Kod objekta 56377
  • Kvadratura 118 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter