267 000 € 257 000 €
3894 €/m²
Property 42761 photo 1
Property 42761 photo 2
Property 42761 photo 3

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Broj soba: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 50 m
  • Udaljenost od grada: 500 km
  • Udaljenost od aerodroma: 24 km

Sadržaj

  • Parking
  • Pristup
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju stan od 66 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more.Poseduje i nameštaj, zajednički bazen, solarni bojler, klima uređaj, parking, baštu.

Za prodaju
395 000 € 5984 €/m²
  • Kod objekta 56907
  • Kvadratura 66 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
255 000 € 2550 €/m²
  • Kod objekta 62028
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
384 000 € 4800 €/m²
  • Kod objekta 66024
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
385 000 € 4425 €/m²
  • Kod objekta 61691
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
356 000 € 5650 €/m²
  • Kod objekta 56909
  • Kvadratura 63 m²
  • Broj soba 2

Prijava za Newsletter