195 000 €
2407 €/m²
Property 64874 photo 1
Property 64874 photo 2
Property 64874 photo 3
Property 64874 photo 4
Property 64874 photo 5
Property 64874 photo 6
Property 64874 photo 7
Property 64874 photo 8
Property 64874 photo 9
Property 64874 photo 10

Detalji

  • Broj soba: 3
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 10 m
  • Udaljenost od aerodroma: 93 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni

Opis

Na prodaju stan od 81 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i parking, lift.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
189 000 € 4395 €/m²
  • Kod objekta 61690
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
200 000 € 2666 €/m²
  • Kod objekta 62170
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
181 700 € 4658 €/m²
  • Kod objekta 61857
  • Kvadratura 39 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
270 000 € 1636 €/m²
  • Kod objekta 64486
  • Kvadratura 165 m²
  • Udaljenost od mora 1300 m
Za prodaju
255 000 € 2550 €/m²
  • Kod objekta 62028
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
240 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 63234
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
290 000 € 4461 €/m²
  • Kod objekta 61390
  • Kvadratura 65 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
290 000 € 2071 €/m²
  • Kod objekta 54689
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter