166 000 €
5030 €/m²
Property 61898 photo 1
Property 61898 photo 2
Property 61898 photo 3
Property 61898 photo 4

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 2
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bedrooms: 1
  • Udaljeno od mora: 1300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 64 km

Opis

Na prodaju stan od 33 kv.m na Kritu. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i klima uređaj, lift, grejanje.

Slične ponude

Ekskluzivni Za prodaju
183 000 € 4575 €/m²
  • Kod objekta 64894
  • Kvadratura 40 m²
  • Broj soba 2
Ekskluzivni Za prodaju
195 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 61689
  • Kvadratura 41 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
240 000 € 3076 €/m²
  • Kod objekta 63234
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
225 000 € 4017 €/m²
  • Kod objekta 62165
  • Kvadratura 56 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
166 000 € 5030 €/m²
  • Kod objekta 61898
  • Kvadratura 33 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
195 000 € 2407 €/m²
  • Kod objekta 64874
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Ekskluzivni Za prodaju
189 000 € 4395 €/m²
  • Kod objekta 61690
  • Kvadratura 43 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
156 000 € 1950 €/m²
  • Kod objekta 61395
  • Kvadratura 80 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter