800 000 €
8889 €/m²
Property 65895 photo 1
Property 65895 photo 2
Property 65895 photo 3
Property 65895 photo 4
Property 65895 photo 5
Property 65895 photo 6
Property 65895 photo 7
Property 65895 photo 8
Property 65895 photo 9
Property 65895 photo 10
Property 65895 photo 11
Property 65895 photo 12

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: električno
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodajumezoneta od 90 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na 4. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je dvostrano orijentisan Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad, na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, bazen, parking, grejanje, ostavu.

Za prodaju
670 000 € 2055 €/m²
  • Kod objekta 41758
  • Kvadratura 326 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
825 000 € 6066 €/m²
  • Kod objekta 58923
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
734 000 € 5518 €/m²
  • Kod objekta 57987
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 2777 €/m²
  • Kod objekta 29965
  • Kvadratura 234 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Kod objekta 8404
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod objekta 51492
  • Kvadratura 289 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod objekta 63792
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod objekta 57984
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter