900 000 €
7692 €/m²
Property 63792 photo 1
Property 63792 photo 2
Property 63792 photo 3
Property 63792 photo 4
Property 63792 photo 5
Property 63792 photo 6
Property 63792 photo 7

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 2000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 28 km

Opis

Na prodajumezoneta od 117 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 5. spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 kupatila sa tuš kabinom. na 6. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i zajednički bazen, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod objekta 58918
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod objekta 64965
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod objekta 51492
  • Kvadratura 289 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
810 000 € 6090 €/m²
  • Kod objekta 64213
  • Kvadratura 133 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63853
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod objekta 38715
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 200 000 € 8219 €/m²
  • Kod objekta 64180
  • Kvadratura 146 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod objekta 64672
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 000 000 € 3367 €/m²
  • Kod objekta 57794
  • Kvadratura 297 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
830 000 € 3915 €/m²
  • Kod objekta 46659
  • Kvadratura 212 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter