Prodaja - Mezoneta 190 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
945 000 € 870 000 €
4579 €/m²
Property 8404 photo 1
Property 8404 photo 2
Property 8404 photo 3
Property 8404 photo 4
Property 8404 photo 5
Property 8404 photo 6
Property 8404 photo 7
Property 8404 photo 8
Property 8404 photo 9
Property 8404 photo 10
Property 8404 photo 11
Property 8404 photo 12
Property 8404 photo 13
Property 8404 photo 14
Property 8404 photo 15
Property 8404 photo 16
Property 8404 photo 17

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 23 km

Sadržaj

  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 190 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Kod objekta 19509
  • Kvadratura 306 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Kod objekta 62732
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod objekta 62555
  • Kvadratura 106 m²
  • Udaljenost od mora 1249 m
Za prodaju
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Kod objekta 19657
  • Kvadratura 232 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
820 000 € 2837 €/m²
  • Kod objekta 51492
  • Kvadratura 289 m²
  • Udaljenost od mora 1000 m
Za prodaju
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod objekta 64863
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod objekta 63791
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 5666 €/m²
  • Kod objekta 64866
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63853
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 56947
  • Kvadratura 224 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter