825 000 €
6066 €/m²
Property 58923 photo 1
Property 58923 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 136 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 8. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. ninth floor se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i solarni bojler, kamin, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
850 000 € 5629 €/m²
  • Kod objekta 64672
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
683 000 € 5508 €/m²
  • Kod objekta 56733
  • Kvadratura 124 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
730 000 € 2703 €/m²
  • Kod objekta 23110
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod objekta 9589
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
850 000 € 5902 €/m²
  • Kod objekta 64863
  • Kvadratura 144 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 216 000 € 7369 €/m²
  • Kod objekta 65345
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56734
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
810 000 € 5062 €/m²
  • Kod objekta 64965
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod objekta 58420
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter