Prodaja - Mezoneta 289 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Centar
820 000 €
2837 €/m²
Property 51492 photo 1
Property 51492 photo 2
Property 51492 photo 3
Property 51492 photo 4
Property 51492 photo 5
Property 51492 photo 6
Property 51492 photo 7
Property 51492 photo 8
Property 51492 photo 9
Property 51492 photo 10
Property 51492 photo 11
  • Kod objekta 51492
  • Za prodaju, za izdavanje Za prodaju
  • Tip nekretnine Mezoneta
  • Kvadratura 289 m²
  • Region Atina
  • Mesto Atina - Centar (Atika)

Detalji

  • Godina izgradnje: 2010
  • Udaljeno od mora: 1000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 18 km

Sadržaj

  • Parking
  • Bazen
  • Kamin

Opis

Na prodajumezoneta od 289 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na more, na planinu, na šumu.Poseduje i nameštaj, kamin, bazen, parking.

Za prodaju
950 000 € 4025 €/m²
  • Kod objekta 3224
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Kod objekta 65134
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Kod objekta 62300
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod objekta 65137
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
925 000 € 9250 €/m²
  • Kod objekta 65226
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
693 000 € 5456 €/m²
  • Kod objekta 56732
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56731
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 6299 €/m²
  • Kod objekta 64179
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63853
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter