800 000 €
4908 €/m²
Property 65894 photo 1
Property 65894 photo 2
Property 65894 photo 3
Property 65894 photo 4
Property 65894 photo 5
Property 65894 photo 6
Property 65894 photo 7
Property 65894 photo 8
Property 65894 photo 9
Property 65894 photo 10

Detalji

  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 6
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 7600 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodajumezoneta od 163 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 5. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, WC, ostava. na 6. spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod objekta 58420
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod objekta 9589
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
660 000 € 7252 €/m²
  • Kod objekta 65142
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 055 000 € 5171 €/m²
  • Kod objekta 66049
  • Kvadratura 204 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 14288
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 630 m
Za prodaju
730 000 € 2703 €/m²
  • Kod objekta 23110
  • Kvadratura 270 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
710 000 € 5634 €/m²
  • Kod objekta 58916
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63853
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 36925
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Kod objekta 65134
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter