850 000 €
2656 €/m²
Property 9589 photo 1
Property 9589 photo 2
Property 9589 photo 3
Property 9589 photo 4
Property 9589 photo 5
Property 9589 photo 6
Property 9589 photo 7
Property 9589 photo 8
Property 9589 photo 9
Property 9589 photo 10
Property 9589 photo 11
Property 9589 photo 12
Property 9589 photo 13
Property 9589 photo 14
Property 9589 photo 15
Property 9589 photo 16
Property 9589 photo 17
Property 9589 photo 18

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2017
  • Broj soba: 6
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 5
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Opis

Na prodajumezoneta od 320 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u suterenu se sastoji od dnevne sobe, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. na drugom sprat se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, parking, baštu, travnjak, roštilj, lift, garaža, grejanje, ostavu.

Za prodaju
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod objekta 63791
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 6000 €/m²
  • Kod objekta 63853
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 200 000 € 5172 €/m²
  • Kod objekta 19657
  • Kvadratura 232 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 36925
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
940 000 € 7401 €/m²
  • Kod objekta 64215
  • Kvadratura 127 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 7319
  • Kvadratura 265 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
880 000 € 5866 €/m²
  • Kod objekta 64719
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Kod objekta 65134
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod objekta 38715
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter