730 000 €
2704 €/m²
Property 23110 photo 1
Property 23110 photo 2
Property 23110 photo 3
Property 23110 photo 4
Property 23110 photo 5
Property 23110 photo 6
Property 23110 photo 7
Property 23110 photo 8
Property 23110 photo 9
Property 23110 photo 10
Property 23110 photo 11
Property 23110 photo 12
Property 23110 photo 13
Property 23110 photo 14
Property 23110 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2006
  • Godina renoviranja: 2015
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 9700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 20 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 270 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 4 sprata. u podrumu se sastoji od 2 spavaće sobe, 2 ostava. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje. na prvom spratu se sastoji od dnevne sobe. na drugom sprat se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila. Mezoneta Je Raspored enterijer. Nekretnina nudi lep pogled na planinu.Poseduje i nameštaj, kamin, parking, baštu, travnjak, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
950 000 € 4130 €/m²
  • Kod objekta 3090
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod objekta 64880
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
945 000 € 870 000 € 4578 €/m²
  • Kod objekta 8404
  • Kvadratura 190 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
825 000 € 6066 €/m²
  • Kod objekta 58923
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 2656 €/m²
  • Kod objekta 9589
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
670 000 € 2055 €/m²
  • Kod objekta 41758
  • Kvadratura 326 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
600 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 65141
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod objekta 63792
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
660 000 € 4782 €/m²
  • Kod objekta 62730
  • Kvadratura 138 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter