880 000 €
7928 €/m²
Property 58420 photo 1
Property 58420 photo 2

Detalji

  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 840 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 111 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na trećem spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na 4. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 2 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, tende, parking, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 60414
  • Kvadratura 240 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
945 000 € 3258 €/m²
  • Kod objekta 38715
  • Kvadratura 290 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod objekta 63792
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 025 000 € 7218 €/m²
  • Kod objekta 65346
  • Kvadratura 142 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod objekta 62555
  • Kvadratura 106 m²
  • Udaljenost od mora 1249 m
Za prodaju
890 000 € 6137 €/m²
  • Kod objekta 64880
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod objekta 60413
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod objekta 63791
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
710 000 € 5634 €/m²
  • Kod objekta 58916
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter