1 150 000 €
7278 €/m²
Property 65134 photo 1
Property 65134 photo 2
Property 65134 photo 3
Property 65134 photo 4
Property 65134 photo 5
Property 65134 photo 6
Property 65134 photo 7
Property 65134 photo 8
Property 65134 photo 9
Property 65134 photo 10
Property 65134 photo 11
Property 65134 photo 12

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 215 m
  • Udaljenost od aerodroma: 34 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)
  • Garaža

Opis

Na prodajumezoneta od 158 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. na 5. spratu se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, WC. na 6. spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, 3 kupatila sa tuš kabinom. Mezoneta Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more.Poseduje i klima uređaj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
950 000 € 4130 €/m²
  • Kod objekta 3090
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 64232
  • Kvadratura 300 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 150 000 € 7278 €/m²
  • Kod objekta 65134
  • Kvadratura 158 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 5306 €/m²
  • Kod objekta 60413
  • Kvadratura 245 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 400 000 € 6730 €/m²
  • Kod objekta 62732
  • Kvadratura 208 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 050 000 € 4375 €/m²
  • Kod objekta 14288
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 630 m
Za prodaju
1 550 000 € 3875 €/m²
  • Kod objekta 13475
  • Kvadratura 400 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
940 000 € 6225 €/m²
  • Kod objekta 65137
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter