Prodaja - Mezoneta 240 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Južna Voula
1 050 000 €
4375 €/m²
Property 14288 photo 1
Property 14288 photo 2
Property 14288 photo 3
Property 14288 photo 4
Property 14288 photo 5
Property 14288 photo 6

Detalji

  • Godina izgradnje: 2005
  • Udaljeno od mora: 630 m
  • Udaljenost od aerodroma: 19 km

Opis

Na prodajumezoneta od 240 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 0 sprata. Mezoneta Je Raspored enterijer. Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
880 000 € 7927 €/m²
  • Kod objekta 58420
  • Kvadratura 111 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 7692 €/m²
  • Kod objekta 63792
  • Kvadratura 117 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 7482 €/m²
  • Kod objekta 63791
  • Kvadratura 147 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
860 000 € 5931 €/m²
  • Kod objekta 65063
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 216 000 € 7369 €/m²
  • Kod objekta 65345
  • Kvadratura 165 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 400 000 € 8974 €/m²
  • Kod objekta 65676
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 7586 €/m²
  • Kod objekta 62558
  • Kvadratura 145 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
950 000 € 4025 €/m²
  • Kod objekta 3224
  • Kvadratura 236 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 000 000 € 3267 €/m²
  • Kod objekta 19509
  • Kvadratura 306 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
1 120 000 € 7466 €/m²
  • Kod objekta 64956
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter