760 000 €
2714 €/m²
Property 36925 photo 1
Property 36925 photo 2
Property 36925 photo 3
Property 36925 photo 4
Property 36925 photo 5
Property 36925 photo 6
Property 36925 photo 7
Property 36925 photo 8
Property 36925 photo 9
Property 36925 photo 10
Property 36925 photo 11
Property 36925 photo 12
Property 36925 photo 13
Property 36925 photo 14
Property 36925 photo 15

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2000
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: ostalo
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 17000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 9 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodajumezoneta od 280 kv.m u Atini. Mezoneta se sastoji od 2 sprata. u suterenu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, ostava. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, 2 kupatila. Mezoneta Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, tende, parking, travnjak, grejanje, ostavu.

Za prodaju
683 000 € 5464 €/m²
  • Kod objekta 56734
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 100 000 € 8148 €/m²
  • Kod objekta 62300
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 3964 €/m²
  • Kod objekta 66048
  • Kvadratura 169 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
740 000 € 5522 €/m²
  • Kod objekta 57984
  • Kvadratura 134 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
760 000 € 2714 €/m²
  • Kod objekta 36925
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
1 020 000 € 8095 €/m²
  • Kod objekta 58375
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
900 000 € 5142 €/m²
  • Kod objekta 58918
  • Kvadratura 175 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
880 000 € 5866 €/m²
  • Kod objekta 64719
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
830 000 € 800 000 € 7547 €/m²
  • Kod objekta 62555
  • Kvadratura 106 m²
  • Udaljenost od mora 1249 m
Za prodaju
680 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65902
  • Kvadratura 136 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter