765 000 €
6270 €/m²
Property 65770 photo 1
Property 65770 photo 2
Property 65770 photo 3
Property 65770 photo 4
Property 65770 photo 5
Property 65770 photo 6
Property 65770 photo 7
Property 65770 photo 8
Property 65770 photo 9
Property 65770 photo 10
Property 65770 photo 11
Property 65770 photo 12
Property 65770 photo 13
Property 65770 photo 14
Property 65770 photo 15
Property 65770 photo 16
Property 65770 photo 17
Property 65770 photo 18
Property 65770 photo 19
Property 65770 photo 20
Property 65770 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 2028
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 122 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Kod objekta 65336
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 6782 €/m²
  • Kod objekta 64890
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
615 000 € 6988 €/m²
  • Kod objekta 65342
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
910 000 € 7459 €/m²
  • Kod objekta 64957
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
930 000 € 4673 €/m²
  • Kod objekta 64685
  • Kvadratura 199 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
614 000 € 6395 €/m²
  • Kod objekta 65339
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
750 000 € 6198 €/m²
  • Kod objekta 65769
  • Kvadratura 121 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
620 000 € 4133 €/m²
  • Kod objekta 65460
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
630 000 € 5478 €/m²
  • Kod objekta 65195
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter