614 000 €
6396 €/m²
Property 65339 photo 1
Property 65339 photo 2
Property 65339 photo 3
Property 65339 photo 4
Property 65339 photo 5
Property 65339 photo 6
Property 65339 photo 7
Property 65339 photo 8

Detalji

  • Sprat: 2. sprat
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Tip sobe: 96
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju stan od 96 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prvom spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, travnjak, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
600 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 41764
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
596 000 € 6850 €/m²
  • Kod objekta 65343
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
600 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 50894
  • Kvadratura 240 m²
  • Udaljenost od mora 5000 m
Za prodaju
630 000 € 5478 €/m²
  • Kod objekta 65195
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
685 000 € 13173 €/m²
  • Kod objekta 64129
  • Kvadratura 52 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
880 000 € 6717 €/m²
  • Kod objekta 62389
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
597 000 € 2926 €/m²
  • Kod objekta 50958
  • Kvadratura 204 m²
  • Udaljenost od mora 14000 m
Za prodaju
630 000 € 3264 €/m²
  • Kod objekta 60597
  • Kvadratura 193 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
896 000 € 8784 €/m²
  • Kod objekta 56037
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter