800 000 € 700 000 €
5600 €/m²
Property 64174 photo 1
Property 64174 photo 2
Property 64174 photo 3
Property 64174 photo 4
Property 64174 photo 5
Property 64174 photo 6
Property 64174 photo 7
Property 64174 photo 8
Property 64174 photo 9
Property 64174 photo 10
Property 64174 photo 11
Property 64174 photo 12
Property 64174 photo 13
Property 64174 photo 14
Property 64174 photo 15
Property 64174 photo 16
Property 64174 photo 17
Property 64174 photo 18

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Opis

Na prodaju stan od 125 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
940 000 € 8173 €/m²
  • Kod objekta 58413
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
765 000 € 8315 €/m²
  • Kod objekta 58415
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 080 000 € 11739 €/m²
  • Kod objekta 58417
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
890 000 € 4450 €/m²
  • Kod objekta 62009
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 62306
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
680 000 € 7157 €/m²
  • Kod objekta 62328
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
880 000 € 6717 €/m²
  • Kod objekta 62389
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter