630 000 €
5478 €/m²
Property 65195 photo 1
Property 65195 photo 2
Property 65195 photo 3
Property 65195 photo 4
Property 65195 photo 5
Property 65195 photo 6
Property 65195 photo 7
Property 65195 photo 8
Property 65195 photo 9
Property 65195 photo 10
Property 65195 photo 11
Property 65195 photo 12
Property 65195 photo 13
Property 65195 photo 14
Property 65195 photo 15
Property 65195 photo 16
Property 65195 photo 17
Property 65195 photo 18
Property 65195 photo 19
Property 65195 photo 20
Property 65195 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 8
  • Godina izgradnje: 2026
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 3300 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 115 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na šumu.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
596 000 € 6850 €/m²
  • Kod objekta 65343
  • Kvadratura 87 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
520 000 € 5200 €/m²
  • Kod objekta 64221
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 36714
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 3508 €/m²
  • Kod objekta 41764
  • Kvadratura 171 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
630 000 € 3264 €/m²
  • Kod objekta 60597
  • Kvadratura 193 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
650 000 € 5652 €/m²
  • Kod objekta 64139
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
615 000 € 6988 €/m²
  • Kod objekta 65342
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter