750 000 €
6198 €/m²
Property 65769 photo 1
Property 65769 photo 2
Property 65769 photo 3
Property 65769 photo 4
Property 65769 photo 5
Property 65769 photo 6
Property 65769 photo 7
Property 65769 photo 8
Property 65769 photo 9
Property 65769 photo 10
Property 65769 photo 11
Property 65769 photo 12
Property 65769 photo 13
Property 65769 photo 14
Property 65769 photo 15
Property 65769 photo 16
Property 65769 photo 17
Property 65769 photo 18
Property 65769 photo 19
Property 65769 photo 20
Property 65769 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2028
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 35 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 121 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, lift, grejanje.

Za prodaju
1 100 000 € 7857 €/m²
  • Kod objekta 64114
  • Kvadratura 140 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
950 000 € 7251 €/m²
  • Kod objekta 64741
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
880 000 € 6717 €/m²
  • Kod objekta 62389
  • Kvadratura 131 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
630 000 € 3264 €/m²
  • Kod objekta 60597
  • Kvadratura 193 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 64496
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 105 000 € 12556 €/m²
  • Kod objekta 64413
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
765 000 € 6270 €/m²
  • Kod objekta 65770
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod objekta 51896
  • Kvadratura 2630 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
700 000 € 4320 €/m²
  • Kod objekta 38732
  • Kvadratura 162 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
670 000 € 3145 €/m²
  • Kod objekta 3933
  • Kvadratura 213 m²
  • Broj soba 5

Prijava za Newsletter