1 015 000 €
6767 €/m²
Property 65336 photo 1
Property 65336 photo 2
Property 65336 photo 3
Property 65336 photo 4
Property 65336 photo 5
Property 65336 photo 6
Property 65336 photo 7
Property 65336 photo 8
Property 65336 photo 9
Property 65336 photo 10
Property 65336 photo 11
Property 65336 photo 12
Property 65336 photo 13
Property 65336 photo 14

Detalji

  • Sprat: 0. sprat
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 4
  • Tip sobe: 150
  • Grejanje: električno
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Opis

Na prodaju stan od 150 kv.m u Atini. Stan se nalazi na prizemlju i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 3 kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, bazen, baštu, travnjak, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
896 000 € 8784 €/m²
  • Kod objekta 56037
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Kod objekta 38662
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 6
Za prodaju
855 000 € 7008 €/m²
  • Kod objekta 64945
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
910 000 € 7459 €/m²
  • Kod objekta 64957
  • Kvadratura 122 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 136 000 € 7282 €/m²
  • Kod objekta 65347
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Kod objekta 64248
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod objekta 51896
  • Kvadratura 2630 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
850 000 € 6296 €/m²
  • Kod objekta 58341
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 120 000 € 9333 €/m²
  • Kod objekta 64496
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter