930 000 €
4673 €/m²
Property 64685 photo 1
Property 64685 photo 2
Property 64685 photo 3
Property 64685 photo 4
Property 64685 photo 5
Property 64685 photo 6
Property 64685 photo 7
Property 64685 photo 8
Property 64685 photo 9
Property 64685 photo 10
Property 64685 photo 11
Property 64685 photo 12
Property 64685 photo 13
Property 64685 photo 14
Property 64685 photo 15
Property 64685 photo 16
Property 64685 photo 17
Property 64685 photo 18
Property 64685 photo 19
Property 64685 photo 20
Property 64685 photo 21
Property 64685 photo 22
Property 64685 photo 23
Property 64685 photo 24
Property 64685 photo 25

Detalji

  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 1980
  • Godina renoviranja: 2008
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 7100 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 199 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 4 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, jedne trpezarija, 3 kupatila. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu, na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, lift, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
1 050 000 € 7777 €/m²
  • Kod objekta 62306
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 418 €/m²
  • Kod objekta 51896
  • Kvadratura 2630 m²
  • Udaljenost od mora 12000 m
Za prodaju
800 000 € 1975 €/m²
  • Kod objekta 52316
  • Kvadratura 405 m²
  • Udaljenost od mora 7000 m
Za prodaju
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Kod objekta 56963
  • Kvadratura 186 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
896 000 € 8784 €/m²
  • Kod objekta 56037
  • Kvadratura 102 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Kod objekta 64248
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 136 000 € 7282 €/m²
  • Kod objekta 65347
  • Kvadratura 156 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
780 000 € 6782 €/m²
  • Kod objekta 64890
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
1 100 000 € 6470 €/m²
  • Kod objekta 8164
  • Kvadratura 170 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter