420 000 €
6000 €/m²
Property 65768 photo 1
Property 65768 photo 2
Property 65768 photo 3
Property 65768 photo 4
Property 65768 photo 5
Property 65768 photo 6
Property 65768 photo 7
Property 65768 photo 8
Property 65768 photo 9
Property 65768 photo 10
Property 65768 photo 11
Property 65768 photo 12
Property 65768 photo 13
Property 65768 photo 14
Property 65768 photo 15
Property 65768 photo 16
Property 65768 photo 17
Property 65768 photo 18
Property 65768 photo 19
Property 65768 photo 20
Property 65768 photo 21

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2028
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: pumpa za grejanje
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A+
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • Udaljeno od mora: 2200 m
  • Udaljenost od aerodroma: 37 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Luksuzna kuća (LUX)

Opis

Na prodaju stan od 70 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi lep pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, lift, grejanje.

Za prodaju
600 000 € 6666 €/m²
  • Kod objekta 65133
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
385 000 € 3850 €/m²
  • Kod objekta 58061
  • Kvadratura 100 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
435 000 € 5723 €/m²
  • Kod objekta 64893
  • Kvadratura 76 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4805 €/m²
  • Kod objekta 58958
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60365
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod objekta 65337
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60369
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 5432 €/m²
  • Kod objekta 58948
  • Kvadratura 81 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 4293 €/m²
  • Kod objekta 60859
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
587 500 € 6994 €/m²
  • Kod objekta 65341
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter