Property 60859 photo 1
Property 60859 photo 2
Property 60859 photo 3
Property 60859 photo 4
Property 60859 photo 5
Property 60859 photo 6
Property 60859 photo 7
Property 60859 photo 8
Property 60859 photo 9
Property 60859 photo 10
Property 60859 photo 11
Property 60859 photo 12
Property 60859 photo 13
Property 60859 photo 14
Property 60859 photo 15
Property 60859 photo 16
Property 60859 photo 17
Property 60859 photo 18
Property 60859 photo 19

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2001
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Duplo staklo
  • Garaža

Opis

Na prodaju stan od 92 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje.

Za prodaju
374 000 € 4857 €/m²
  • Kod objekta 58951
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
320 000 € 3516 €/m²
  • Kod objekta 61523
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
360 000 € 6545 €/m²
  • Kod objekta 64833
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
371 000 € 4756 €/m²
  • Kod objekta 58963
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
553 000 € 6583 €/m²
  • Kod objekta 65337
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
587 500 € 6994 €/m²
  • Kod objekta 65341
  • Kvadratura 84 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
530 000 € 4240 €/m²
  • Kod objekta 65448
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
485 000 € 4619 €/m²
  • Kod objekta 66050
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
395 000 € 4293 €/m²
  • Kod objekta 60859
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 4216 €/m²
  • Kod objekta 65229
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter