435 000 €
5724 €/m²
Property 64893 photo 1
Property 64893 photo 2
Property 64893 photo 3
Property 64893 photo 4
Property 64893 photo 5
Property 64893 photo 6
Property 64893 photo 7
Property 64893 photo 8
Property 64893 photo 9
Property 64893 photo 10
Property 64893 photo 11
Property 64893 photo 12
Property 64893 photo 13

Detalji

  • Godina izgradnje: 1976
  • Godina renoviranja: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Type of flooring: wood tiles
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 25 km

Opis

Na prodaju stan od 76 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, tende, parking, baštu, lift, grejanje, alarm.

Za prodaju
350 000 € 4268 €/m²
  • Kod objekta 65048
  • Kvadratura 82 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
435 000 € 4531 €/m²
  • Kod objekta 65321
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
620 000 € 4133 €/m²
  • Kod objekta 65460
  • Kvadratura 150 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
535 000 € 2454 €/m²
  • Kod objekta 57495
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
370 000 € 4743 €/m²
  • Kod objekta 59669
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
395 000 € 4293 €/m²
  • Kod objekta 60859
  • Kvadratura 92 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
365 000 € 4866 €/m²
  • Kod objekta 57974
  • Kvadratura 75 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 61483
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
382 000 € 4961 €/m²
  • Kod objekta 58960
  • Kvadratura 77 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter