587 500 €
6994 €/m²
Property 65341 photo 1
Property 65341 photo 2
Property 65341 photo 3
Property 65341 photo 4
Property 65341 photo 5
Property 65341 photo 6
Property 65341 photo 7
Property 65341 photo 8
Property 65341 photo 9
Property 65341 photo 10
Property 65341 photo 11

Detalji

  • Sprat: 3.sprat
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Tip sobe: 84
  • Grejanje: električno
  • Stanje: U izgradnji
  • Type of flooring: tiles, wood
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1900 m
  • Udaljenost od aerodroma: 26 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Pristup za osobe sa invaliditetom
  • Garaža
  • Golden Visa

Opis

Na prodaju stan od 84 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, garaža, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
479 000 € 4650 €/m²
  • Kod objekta 58964
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
780 000 € 6782 €/m²
  • Kod objekta 64890
  • Kvadratura 115 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
650 000 € 5416 €/m²
  • Kod objekta 21909
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
600 000 € 5454 €/m²
  • Kod objekta 57679
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
800 000 € 6250 €/m²
  • Kod objekta 36714
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
850 000 € 6296 €/m²
  • Kod objekta 58341
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
497 000 € 4688 €/m²
  • Kod objekta 58947
  • Kvadratura 106 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter