385 000 €
3850 €/m²
Property 58061 photo 1
Property 58061 photo 2
Property 58061 photo 3
Property 58061 photo 4
Property 58061 photo 5
Property 58061 photo 6
Property 58061 photo 7
Property 58061 photo 8
Property 58061 photo 9
Property 58061 photo 10
Property 58061 photo 11
Property 58061 photo 12
Property 58061 photo 13
Property 58061 photo 14
Property 58061 photo 15
Property 58061 photo 16
Property 58061 photo 17
Property 58061 photo 18
Property 58061 photo 19
Property 58061 photo 20
Property 58061 photo 21

Detalji

  • Godina izgradnje: 2003
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 4000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 32 km

Sadržaj

  • Podigni
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 100 kv.m u Atini. Stan se nalazi na trećem spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila, WC. Stan Je frontalno orijentisana Poseduje i solarni bojler, klima uređaj, tende, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
435 000 € 4531 €/m²
  • Kod objekta 65321
  • Kvadratura 96 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
430 000 € 3981 €/m²
  • Kod objekta 60109
  • Kvadratura 108 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
473 000 € 4592 €/m²
  • Kod objekta 58956
  • Kvadratura 103 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
335 000 € 3722 €/m²
  • Kod objekta 62481
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
370 000 € 4743 €/m²
  • Kod objekta 59669
  • Kvadratura 78 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 5102 €/m²
  • Kod objekta 65814
  • Kvadratura 98 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
315 000 € 5727 €/m²
  • Kod objekta 64830
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
335 000 € 4036 €/m²
  • Kod objekta 61588
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
350 000 € 2095 €/m²
  • Kod objekta 59653
  • Kvadratura 167 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5000 €/m²
  • Kod objekta 65667
  • Kvadratura 110 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter