580 000 €
5524 €/m²
Property 60369 photo 1
Property 60369 photo 2
Property 60369 photo 3
Property 60369 photo 4

Detalji

  • Sprat: 7. sprat
  • Godina izgradnje: 2024
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 1500 m
  • Udaljenost od aerodroma: 33 km

Sadržaj

  • Parking
  • Podigni
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju stan od 105 kv.m u Atini. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. Stan Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled.Poseduje i zajednički bazen, kamin, parking, lift, grejanje, ostavu.

Za prodaju
535 000 € 2454 €/m²
  • Kod objekta 57495
  • Kvadratura 218 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
550 000 € 4365 €/m²
  • Kod objekta 52069
  • Kvadratura 126 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
715 000 € 5500 €/m²
  • Kod objekta 64856
  • Kvadratura 130 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60368
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
580 000 € 5523 €/m²
  • Kod objekta 60367
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
745 000 € 4656 €/m²
  • Kod objekta 34315
  • Kvadratura 160 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
550 000 € 5238 €/m²
  • Kod objekta 60366
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
680 000 € 7157 €/m²
  • Kod objekta 62328
  • Kvadratura 95 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
473 000 € 4876 €/m²
  • Kod objekta 56590
  • Kvadratura 97 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
850 000 € 6296 €/m²
  • Kod objekta 58341
  • Kvadratura 135 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter