370 000 €
4805 €/m²
Property 58958 photo 1
Property 58958 photo 2
Property 58958 photo 3
Property 58958 photo 4
Property 58958 photo 5
Property 58958 photo 6
Property 58958 photo 7
Property 58958 photo 8
Property 58958 photo 9
Property 58958 photo 10
Property 58958 photo 11
Property 58958 photo 12
Property 58958 photo 13
Property 58958 photo 14
Property 58958 photo 15
Property 58958 photo 16
Property 58958 photo 17
Property 58958 photo 18
Property 58958 photo 19
Property 58958 photo 20
Property 58958 photo 21
Property 58958 photo 22
Property 58958 photo 23

Detalji

  • Spratnost: 5
  • Godina izgradnje: 2025
  • Broj soba: 3
  • Grejanje: gas
  • Stanje: U izgradnji
  • Energy Class: A
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 700 m
  • Udaljenost od aerodroma: 46 km

Sadržaj

  • Ostava

Opis

Na prodaju stan od 77 kv.m u Atini. Stan se nalazi na drugom sprat i sastoji se od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, 2 kupatila sa tuš kabinom, ostava. Stan Je frontalno orijentisana Zgrada bez lifta.

Za prodaju
360 000 € 2880 €/m²
  • Kod objekta 62111
  • Kvadratura 125 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
315 000 € 7000 €/m²
  • Kod objekta 64942
  • Kvadratura 45 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
417 000 € 4738 €/m²
  • Kod objekta 58965
  • Kvadratura 88 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
440 000 € 2000 €/m²
  • Kod objekta 60992
  • Kvadratura 220 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
498 000 € 4742 €/m²
  • Kod objekta 58961
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
315 000 € 5727 €/m²
  • Kod objekta 64830
  • Kvadratura 55 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
335 000 € 3722 €/m²
  • Kod objekta 62481
  • Kvadratura 90 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
495 000 € 5963 €/m²
  • Kod objekta 65225
  • Kvadratura 83 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
380 000 € 3333 €/m²
  • Kod objekta 61483
  • Kvadratura 114 m²
  • Broj soba 4

Prijava za Newsletter