510 000 €
2040 €/m²
Property 65685 photo 1
Property 65685 photo 2
Property 65685 photo 3
Property 65685 photo 4
Property 65685 photo 5
Property 65685 photo 6
Property 65685 photo 7
Property 65685 photo 8
Property 65685 photo 9
Property 65685 photo 10
Property 65685 photo 11
Property 65685 photo 12
Property 65685 photo 13
Property 65685 photo 14
Property 65685 photo 15
Property 65685 photo 16
Property 65685 photo 17
Property 65685 photo 18
Property 65685 photo 19
Property 65685 photo 20
Property 65685 photo 21
Property 65685 photo 22
Property 65685 photo 23
Property 65685 photo 24
Property 65685 photo 25
Property 65685 photo 26
Property 65685 photo 27
Property 65685 photo 28
Property 65685 photo 29
Property 65685 photo 30
Property 65685 photo 31
Property 65685 photo 32
Property 65685 photo 33

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 2002
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Energy Class: A
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • Udaljeno od mora: 1800 m
  • Udaljenost od aerodroma: 31 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava
  • Duplo staklo

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 250 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila sa tuš kabinom, WC. na prvom spratu se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje, WC. na drugom sprat se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na more, na planinu.Poseduje i solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 52053
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
700 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 36507
  • Kvadratura 168 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
510 000 € 2040 €/m²
  • Kod objekta 65685
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
525 000 € 2282 €/m²
  • Kod objekta 63437
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
490 000 € 3202 €/m²
  • Kod objekta 62905
  • Kvadratura 153 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
680 000 € 8000 €/m²
  • Kod objekta 16614
  • Kvadratura 85 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 13073
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
650 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 37565
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter