Prodaja - Kuća 280 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Melissia
650 000 €
2321 €/m²
Property 37565 photo 1
Property 37565 photo 2
Property 37565 photo 3
Property 37565 photo 4
Property 37565 photo 5
Property 37565 photo 6
Property 37565 photo 7
Property 37565 photo 8
Property 37565 photo 9
Property 37565 photo 10

Detalji

  • Spratnost: 2
  • Godina izgradnje: 1986
  • Broj soba: 7
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 3
  • Udaljeno od mora: 14000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 12 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 280 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dnevne sobe, WC. na prvom spratu se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Poseduje i nameštaj, solarni bojler, kamin, klima uređaj, parking, baštu, travnjak, roštilj, grejanje, ostavu.

Za prodaju
637 000 € 2548 €/m²
  • Kod objekta 28756
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
940 000 € 1311 €/m²
  • Kod objekta 56235
  • Kvadratura 717 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
800 000 € 2500 €/m²
  • Kod objekta 7438
  • Kvadratura 320 m²
  • Broj soba 14
Za prodaju
850 000 € 2179 €/m²
  • Kod objekta 9375
  • Kvadratura 390 m²
  • Broj soba 9
Za prodaju
765 000 € 4250 €/m²
  • Kod objekta 51826
  • Kvadratura 180 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
950 000 € 3380 €/m²
  • Kod objekta 63756
  • Kvadratura 281 m²
  • Udaljenost od mora 1500 m
Za prodaju
650 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 62910
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
525 000 € 2282 €/m²
  • Kod objekta 63437
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
900 000 € 1636 €/m²
  • Kod objekta 18413
  • Kvadratura 550 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
530 000 € 2120 €/m²
  • Kod objekta 58432
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 6

Prijava za Newsletter