500 000 € 380 000 €
754 €/m²
Property 12495 photo 1
Property 12495 photo 2
Property 12495 photo 3
Property 12495 photo 4
Property 12495 photo 5
Property 12495 photo 6
Property 12495 photo 7
Property 12495 photo 8

Detalji

  • Spratnost: 4
  • Godina izgradnje: 1983
  • Broj soba: 15
  • Spratnost: 4
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 11
  • WCs: 8
  • Udaljenost od aerodroma: 22 km

Opis

Na prodaju4-sprata kuća od 504 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, 2 WC. na prizemlju se sastoji od 4 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, 2 WC. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila, WC. na drugom sprat se sastoji od jedne spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom, kupatila. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na grad.Poseduje i nameštaj.

Za prodaju
650 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 37565
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
510 000 € 2040 €/m²
  • Kod objekta 65685
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
650 000 € 2719 €/m²
  • Kod objekta 63576
  • Kvadratura 239 m²
  • Udaljenost od mora 1250 m
Za prodaju
430 000 € 1726 €/m²
  • Kod objekta 63236
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
720 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 63578
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
500 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 57211
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
670 000 € 1558 €/m²
  • Kod objekta 31877
  • Kvadratura 430 m²
  • Broj soba 10
Za prodaju
650 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 62910
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
500 000 € 2840 €/m²
  • Kod objekta 33505
  • Kvadratura 176 m²
  • Broj soba 9

Prijava za Newsletter