Prodaja - Kuća 246 m² u Atini

Grčka Atika Atina - Sever Ekali
430 000 € 400 000 €
1626 €/m²
Property 41760 photo 1
Property 41760 photo 2
Property 41760 photo 3
Property 41760 photo 4
Property 41760 photo 5
Property 41760 photo 6
Property 41760 photo 7
Property 41760 photo 8
Property 41760 photo 9
Property 41760 photo 10
Property 41760 photo 11
Property 41760 photo 12
Property 41760 photo 13
Property 41760 photo 14
Property 41760 photo 15
Property 41760 photo 16
Property 41760 photo 17

Detalji

  • Spratnost: 3
  • Godina izgradnje: 2004
  • Broj soba: 5
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 3
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 10000 m
  • Udaljenost od aerodroma: 45 km

Sadržaj

  • Parking
  • Kamin
  • Ostava

Opis

Na prodaju3-sprata kuća od 246 kv.m u Atini. u suterenu se sastoji od 2 ostava. na prizemlju se sastoji od 2 spavaće sobe, dnevne sobe, jedne kuhinje. na prvom spratu se sastoji od 2 spavaće sobe, kupatila, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je dvostrano orijentisan Poseduje i nameštaj, kamin, klima uređaj, parking, baštu, roštilj, grejanje, alarm, ostavu.

Za prodaju
640 000 € 1205 €/m²
  • Kod objekta 57705
  • Kvadratura 531 m²
  • Udaljenost od mora 9000 m
Za prodaju
525 000 € 2282 €/m²
  • Kod objekta 63437
  • Kvadratura 230 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
550 000 € 4583 €/m²
  • Kod objekta 36274
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 4166 €/m²
  • Kod objekta 57211
  • Kvadratura 120 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
430 000 € 1726 €/m²
  • Kod objekta 63236
  • Kvadratura 249 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
500 000 € 2222 €/m²
  • Kod objekta 30951
  • Kvadratura 225 m²
  • Broj soba 2
Za prodaju
490 000 € 3202 €/m²
  • Kod objekta 62905
  • Kvadratura 153 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
440 000 € 2200 €/m²
  • Kod objekta 34448
  • Kvadratura 200 m²
  • Udaljenost od mora 500 m
Za prodaju
500 000 € 3906 €/m²
  • Kod objekta 13073
  • Kvadratura 128 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
350 000 € 3846 €/m²
  • Kod objekta 37583
  • Kvadratura 91 m²
  • Broj soba 3

Prijava za Newsletter