490 000 €
3203 €/m²
Property 62905 photo 1
Property 62905 photo 2
Property 62905 photo 3
Property 62905 photo 4
Property 62905 photo 5
Property 62905 photo 6
Property 62905 photo 7
Property 62905 photo 8
Property 62905 photo 9
Property 62905 photo 10
Property 62905 photo 11
Property 62905 photo 12
Property 62905 photo 13
Property 62905 photo 14
Property 62905 photo 15
Property 62905 photo 16
Property 62905 photo 17
Property 62905 photo 18
Property 62905 photo 19
Property 62905 photo 20
Property 62905 photo 21
Property 62905 photo 22
Property 62905 photo 23
Property 62905 photo 24
Property 62905 photo 25
Property 62905 photo 26
Property 62905 photo 27
Property 62905 photo 28
Property 62905 photo 29
Property 62905 photo 30
Property 62905 photo 31
Property 62905 photo 32
Property 62905 photo 33
Property 62905 photo 34
Property 62905 photo 35
Property 62905 photo 36
Property 62905 photo 37
Property 62905 photo 38
Property 62905 photo 39
Property 62905 photo 40

Detalji

  • Godina izgradnje: 2007
  • Godina renoviranja: 2023
  • Broj soba: 4
  • Grejanje: dizel
  • Spratnost: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • Udaljeno od mora: 750 m
  • Udaljenost od aerodroma: 27 km

Sadržaj

  • Parking
  • Ostava
  • Duplo staklo
  • Nekretnine u odmaralištima

Opis

Na prodaju2-sprata kuća od 153 kv.m u Atini. na prizemlju se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, jedne kuhinje, kupatila sa tuš kabinom. na prvom spratu se sastoji od 3 spavaće sobe, kupatila sa tuš kabinom. Kuća Je frontalno orijentisana Nekretnina nudi predivan panoramski pogled na planinu.Poseduje i parking, baštu, grejanje, ostavu.

Za prodaju
Na upit
  • Kod objekta 8218
  • Kvadratura 375 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
550 000 € 2115 €/m²
  • Kod objekta 22334
  • Kvadratura 260 m²
  • Broj soba 5
Za prodaju
480 000 € 912 €/m²
  • Kod objekta 37336
  • Kvadratura 526 m²
  • Broj soba 12
Za prodaju
720 000 € 2322 €/m²
  • Kod objekta 63578
  • Kvadratura 310 m²
  • Udaljenost od mora 250 m
Za prodaju
650 000 € 4304 €/m²
  • Kod objekta 62910
  • Kvadratura 151 m²
  • Broj soba 4
Za prodaju
420 000 € 4000 €/m²
  • Kod objekta 60001
  • Kvadratura 105 m²
  • Broj soba 3
Za prodaju
450 000 € 2250 €/m²
  • Kod objekta 52053
  • Kvadratura 200 m²
  • Broj soba 8
Za prodaju
650 000 € 2321 €/m²
  • Kod objekta 37565
  • Kvadratura 280 m²
  • Broj soba 7
Za prodaju
510 000 € 2040 €/m²
  • Kod objekta 65685
  • Kvadratura 250 m²
  • Broj soba 7

Prijava za Newsletter